Ανεξάρτητη Κίνηση ΒΒΒ: Σειρά σταυροδοσίας και εκλόγιμοι υποψήφιοι

Με κόκκινο και μπλε χρώμα σημειώνονται τα ονόματα των υποψηφίων που θα εκλεγούν στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο, με βάση τα αποτελέσματα του πρώτου γύρου, αν η Ανεξάρτητη Κίνηση Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης αναδειχθεί πρώτη στον δεύτερο γύρο, την Κυριακή 25 Μαΐου.

Με μπλε χρώμα σημειώνονται όσοι εκλέγονται στην περίπτωση που η Ανεξάρτητη Κίνηση χάσει τις εκλογές την Κυριακή. Εννοείται ότι σε αυτήν την περίπτωση εκλέγεται σύμβουλος και ο επικεφαλής, Σπύρος Πανάς, ο οποίος θα καταλάβει έδρα της Βούλας.

Σημειωτέον ότι η λίστα σταυροδοσίας που ακολουθεί δεν είναι οριστική, από την άποψη ότι λείπουν 3 εκλογικά τμήματα στα οποία κατατέθηκαν ενστάσεις και οι σταυροί των οποίων πρόκειται να οριστικοποιηθούν τις επόμενες ημέρες από το Πρωτοδικείο. Με αυτή την έννοια τα αποτελέσματα δεν είναι οριστικά, ούτε επίσημα.

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΑΡΗΣ:

744 ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
696 ΔΡΟΣΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
524 ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
454 ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
393 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
367 ΧΑΤΖΗΔΑΥΪΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
358 ΡΙΦΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
325 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
317 ΔΕΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
308 ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
303 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
284 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
230 ΜΑΚΡΗ-ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
225 ΤΣΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
196 ΛΩΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΥΡΗΛΙΟΥ
173 ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
165 ΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
160 ΔΡΙΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
132 ΓΑΒΑΛΑ-ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
103 ΡΟΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
96 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
89 ΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΟΥΛΑΣ:

895 ΣΙΝΑ-ΧΟΒΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ
677 ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
501 ΚΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
449 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
439 ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
430 ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
422 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
407 ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
375 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
320 ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
312 ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
264 ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
258 ΡΟΥΜΠΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
232 ΚΟΥΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
220 ΚΑΡΤΣΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΜΙΧΑΗΛ
216 ΡΕΠΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ) του ΜΙΧΑΗΛ
207 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
193 ΠΑΡΘΕΝΟΓΛΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ (ΡΟΥΝΤΥ) του ΠΑΣΧΑΛΗ
183 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ
176 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
173 ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
163 ΦΕΡΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ) του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
159 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΡΤΕΜΙΟΥ
159 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
150 ΣΑΡΠΑΚΗ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΑΡΗ
132 ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
131 ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
109 ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
100 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΧΑΡΗ
99 ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
91 ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
89 ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
88 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
84 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
77 ΓΙΑΛΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΗΤΑ
77 ΚΟΥΡΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
60 ΑΓΙΑΜΠΑΣΗΣ ΚΙΜΩΝ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
57 ΣΚΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

843 ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
748 ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
603 ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
285 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
273 ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
116 ΚΡΟΜΥΔΑ-ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

Για τα Τοπικά Συμβούλια:

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΡΗΣ:

355 ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
282 ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
280 ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
262 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
227 ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
192 ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
179 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
134 ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
124 ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
100 ΝΟΥΛΑ-ΚΩΤΣΙΔΗ ΒΙΚΥ του ΜΙΧΑΗΛ
89 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
50 ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΛΑΣ:

373 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
352 ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
284 ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ
237 ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
223 ΚΑΡΓΙΩΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΖΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
199 ΚΟΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ
182 ΓΕΡΙΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ
175 ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
155 ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
134 ΔΙΔΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
129 ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
92 ΜΟΥΧΑΣΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

675 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΛΟΛΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ
651 ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
336 ΣΚΟΥΛΑΞΕΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΛΙΑΝΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
261 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
249 ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΡΑΦΑΗΛ
214 ΔΟΞΑ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΜΙΧΑΗΛ