Κύμα Ενωμένων Πολιτών – το ψηφοδέλτιο

Το ψηφοδέλτιό του ανακοίνωσε ο επικεφαλής του Κύματος Ενωμένων Πολιτών Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης, Δημήτρης Δαβάκης.

Το ψηφοδέλτιο αποτελείται από 63 άτομα τα οποία κατανέμονται στις 3 δημοτικές ενότητες της πόλης και σε δημοτικό / τοπικό επίπεδο ως εξής:

 

Βάρη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βάρης:

 

  1. ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ
ΑΝΤΩΝΗΣ
  1. ΒΑΓΙΑΚΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣ
  1. ΓΙΑΚΟΥΜΟΓΙΑΝΝΑΚΗ
ΑΘΗΝΑ
  1. ΚΟΡΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
  1. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΡΙΣΤΗ
  1. ΜΑΜΕΛΕΤΖΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
  1. ΜΕΛΙΔΩΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  1. ΝΤΑΛΑΧΑΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ)
  1. ΠΕΡΡΕΑ
ΜΑΡΙΑ
  1. ΠΛΙΤΣΗ – ΛΟΓΟΘΕΤΗ
ΚΑΤΕΡΙΝΑ
  1. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΥ
ΚΛΑΙΡΗ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βάρης:

 

  1. ΚΑΙΣΑΡ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
  1. ΚΑΤΡΟΥΖΑΝΑΚΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
  1. ΚΟΡΚΑ
ΑΝΝΑ
  1. ΜΑΚΡΗ
ΖΩΗ
  1. ΜΑΜΕΛΕΤΖΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
  1. ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  1. ΦΙΟΡΕΝΤΖΗΣ
ΦΑΙΔΩΝ

 

Βούλα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βούλας:

 

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ
ΚΩΣΤΑΣ
  1. ΑΓΡΙΟΓΙΑΝΝΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ
ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗΣ
  1. ΑΡΓΥΡΙΟΥ- ΒΕΛΙΩΤΗ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
  1. ΒΑΛΑΤΑΣ
ΣΠΥΡΟΣ
  1. ΔΕΚΟΥΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
  1. ΚΛΑΟΥΔΑΤΟΣ
ΣΠΥΡΟΣ
  1. ΚΟΝΤΟΓΟΥΡΗ
ΣΟΦΙΑ
  1. ΚΟΡΙΝΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΚΡΕΜΑΛΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΗΣ
  1. ΜΕΡΜΗΓΚΑ
ΔΗΜΗΤΡΑ
  1. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΤΣΑΟΥΣΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  1. ΜΟΥΤΑΦΗ-ΤΡΙΒΥΖΑ
ΑΣΠΑΣΙΑ (Σίσσυ)
  1. ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
  1. ΝΙΚΟΛΙΤΣΗΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ
  1. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ
ΜΑΡΙΑ
  1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΘΑΝΑΣΗΣ
  1. ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ
ΝΑΤΑΛΙΟΣ
  1. ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΣΤΟΥΜΠΟΣ
ΝΙΚΟΣ
  1. ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
  1. ΦΙΦΕΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
  1. ΦΡΑΓΚΙΣΤΑ-ΚΟΨΙΝΗ
ΧΡΙΣΤΙΝΑ
  1. ΧΑΡΙΤΟΣ
ΗΛΙΑΣ
  1. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ
ΓΙΩΡΓΟΣ – ΣΤΑΥΡΟΣ
  1. ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βούλας:

 

  1. ΑΒΟΥΡΗΣ
ΜΙΧΑΛΗΣ
  1. ΑΚΑΛΕΣΤΟΣ
ΚΩΣΤΑΣ
  1. ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΛΤΑΝΙΩ
  1. ΔΕΚΟΥΛΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  1. ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΗ-ΔΟΥΚΑ
ΝΙΚΗ
  1. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  1. ΣΑΡΑΝΤΑΚΟΥ
ΕΛΕΝΗ
  1. ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗΣ
ΓΙΩΡΓΟΣ
  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
  1. ΣΥΡΙΓΟΥ
ΝΤΙΝΑ

 

Βουλιαγμένη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης:

 

  1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
ΣΩΤΗΡΗΣ
  1. ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης:

 

  1. ΒΑΡΣΟΣ
ΗΛΙΑΣ
  1. ΖΑΓΑΝΙΑΡΗΣ
ΒΑΣΙΛΗΣ
  1. ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ
  1. ΠΟΛΥΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ
ΕΛΕΝΗ
  1. ΣΑΛΑΧΑΣ
ΟΡΕΣΤΗΣ