Δημοτική Βούληση – το ψηφοδέλτιο

Πλήρη Συνδυασμό αποτελούμενο από 60 υποψήφιους, δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους, (άνδρες και γυναίκες), με επικεφαλής και υποψήφιο Δήμαρχο τον Δημοσθένη Δόγκα κατέθεσε η «Δημοτική Βούληση» Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης, στο πλαίσιο των προβλεπόμενων νόμιμων διαδικασιών, εν όψει των Δημοτικών Εκλογών του 2014.

Εκτός από τον υποψήφιο Δήμαρχο, οι υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι είναι συνολικά 38 (23 άνδρες και 15 γυναίκες) και 21 υποψήφιοι στα Τοπικά Συμβούλια (12 άνδρες και 9 γυναίκες). Καλύπτεται, δηλαδή, η απαιτούμενη από το νόμο ποσόστωση υποψηφίων μεταξύ των δύο φύλων.

Όλα τα ονόματα των υποψηφίων κατά Δημοτική Ενότητα – Εκλογική Περιφέρεια και κατά Δημοτική Κοινότητα είναι:

 

Βάρη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βάρης

 

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ
ΣΟΦΙΑ
  1. ΒΑΝΔΩΡΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΓΟΥΛΑΣ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
  1. ΔΑΝΔΟΥΛΑΚΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
  1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΛΙΒΑΝΙΟΥ
ΕΛΕΝΗ
  1. ΡΟΒΙΘΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  1. ΣΙΑΜΕΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  1. ΣΚΟΝΔΡΑ
ΕΛΕΝΗ
  1. ΣΚΟΥΡΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  1. ΧΡΟΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βάρης:

 

  1. ΑΝΤΩΝΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  1. ΒΑΝΔΩΡΟΥ
ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  1. ΓΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  1. ΔΕΚΑΒΑΛΛΑΣ
ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ
  1. ΜΠΟΛΑΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΣΩΧΟΥ
 ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ)
  1. ΤΑΣΟΥΛΑ
ΜΑΡΙΑ

 

Βούλα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βούλας:

 

  1. ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
  1. ΑΝΤΩΝΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
  1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΒΕΡΡΟΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  1. ΓΑΓΛΙΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΖΑΦΟΓΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ
  1. ΚΑΛΠΟΥΚΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
  1. ΚΛΕΙΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΓΑΠΗ
  1. ΚΟΥΛΟΥΡΗ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΤΕΪΣΙ)
  1. ΚΡΕΣΠΗ
ΦΑΙΔΡΑ
  1. ΜΑΝΙΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΕΞΙΑ
  1. ΜΑΝΟΓΛΟΥ
ΠΑΥΛΟΣ
  1. ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  1. ΜΑΥΡΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΣΟΦΙΑ
  1. ΜΗΛΤΣΑΝΙΔΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
  1. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΣ
  1. ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  1. ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
 ΝΕΦΕΛΗ – ΒΑΡΒΑΡΑ
  1. ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  1. ΧΑΝΤΖΗ
ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ (ΕΦΗ)

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βούλας:

 

  1. ΑΝΤΩΝΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ
  1. ΔΟΓΚΑ
ΙΩΑΝΝΑ – ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ
  1. ΚΑΛΕΣΙΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  1. ΚΑΝΤΖΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  1. ΜΠΙΛΙΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΠΑΝΤΟΥ
ΜΑΡΙΑ
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
  1. ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΤΟΝΙΚΙΔΟΥ
ΑΡΤΕΜΗ
  1. ΧΑΙΡΕΤΑΚΗΣ
 ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΜΑΡΙΟΣ
  1. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΒΑΛΛΕΡΙΑΝΟΣ

 

Βουλιαγμένη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης:

 

  1. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΣ
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
  1. ΒΟΥΤΣΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΛΑΜΠΡΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  1. ΛΑΤΣΗ
ΝΙΚΗ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης:

 

  1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΡΚΟΣ
  1. ΜΑΡΟΓΛΟΥ ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
  1. ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ