Ανεξάρτητη Κίνηση – το ψηφοδέλτιο

Την πλήρη ομάδα των 96 δημοτών που πλαισιώνουν την Ανεξάρτητη Κίνηση Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης έδωσε στη δημοσιότητα ο Δήμαρχος της πόλης και επικεφαλής της παράταξης, Σπύρος Πανάς.

Όπως τονίζεται στη σχετική ανακοίνωση, «το ψηφοδέλτιο νίκης της Ανεξάρτητης Κίνησης Βάρης – Βούλας – Βουλιαγμένης αποτελείται από καταξιωμένους κοινωνικά, επιστημονικά και επαγγελματικά συμπολίτες μας, από ανθρώπους με γνώσεις και εμπειρία στη διαχείριση των τοπικών θεμάτων, αλλά και νέους ανθρώπους, με όρεξη για δουλειά και όραμα για την πόλη μας. Επικεφαλής του ψηφοδελτίου ο Δήμαρχος των έργων, ο Σπύρος Πανάς ο οποίος επί 23 χρόνια που ασχολείται ενεργά με την τοπική αυτοδιοίκηση, έχει αποδείξει ότι προτεραιότητά του είναι  η προσφορά στην πόλη και στους συμπολίτες του».

Αναλυτικά η λίστα με τους υποψηφίους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους ανά δημοτική ενότητα:

 

Βάρη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βάρης:

 

  1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ)
  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ
  1. ΑΡΓΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
  1. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
  1. ΓΑΒΑΛΑ-ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  1. ΔΕΛΛΗΣ EYAΓΓΕΛΟΣ
  1. ΔΡΙΜΗ ΘΕΟΔΩΡΑ
  1. ΔΡΟΣΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ
  1. ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  1. ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
  1. ΚΟΥΤΡΟΥΒΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΤΙΝΑ)
  1. ΛΩΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  1. ΜΑΚΡΗ-ΓΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (ΡΙΤΑ)
  1. ΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  1. ΡΙΦΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  1. ΡΟΘΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΙΩΑΝΝΑ)
  1. ΣΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΣΟΥΤΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
  1. ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ
  1. ΤΣΑΛΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ
  1. ΧΑΤΖΗΔΑYΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βάρης:

 

  1. ΑΡΒΑΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ –ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  1. ΓΚΟΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ
  1. ΔΡΟΣΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  1. ΖΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
  1. ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΙΑ)
  1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΦΩΤΙΟΣ
  1. ΝΟΥΛΑ-ΚΩΤΣΙΔΗ ΒΙΚΥ
  1. ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ)
  1. ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  1. ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

Βούλα

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βούλας:

 

  1. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
  1. ΑΓΙΑΜΠΑΣΗΣ ΚΙΜΩΝ
  1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΥ ΑΝΝΑ
  1. ΒΑMΒΑΚΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
  1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΤΖΟΥΛΙΑ)
  1. ΓΕΩΡΓΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ
  1. ΓΙΑΛΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
  1. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  1. ΖΑΧΑΡΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
  1. ΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  1. ΚΑΡΤΣΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  1. ΚΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΚΟΥΡΕΜΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  1. ΚΟΥΡΕΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  1. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ)
  1. ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
  1. ΜΠΕΛΕΤΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΝΑΝΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
  1. ΠΑΡΘΕΝΟΓΛΟΥ ΡΟΔΟΛΦΟΣ (ΡΟΥΝΤΥ)
  1. ΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
  1. ΡΕΠΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΤΟΥΛΑ)
  1. ΡΟΥΜΠΕΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΙΜΗΣ)
  1. ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
  1. ΣΑΡΠΑΚΗ-ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ)
  1. ΣΙΝΑ-ΧΟΒΡΗ ΜΑΡΙΑ
  1. ΣΚΕΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ)
  1. ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΑΝΝΑ
  1. ΣΚΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  1. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
  1. ΦΕΡΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΒΑΝΑ)
  1. ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΛΑ -ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ
  1. ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βούλας:

 

  1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
  1. ΓΕΡΙΜΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
  1. ΔΙΔΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
  1. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  1. ΚΑΡΓΙΩΤΗ ΖΩΓΡΑΦΙΑ-ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΖΑ)
  1. ΚΟΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ-ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ)
  1. ΜΟΥΧΑΣΙΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
  1. ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΔΑΝΑΗ
  1. ΠΑΝΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
  1. ΠΑΝΤΑΖΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ (ΣΤΑΜΗ)
  1. ΨΙΜΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

 

Βουλιαγμένη

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης:

 

  1. ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  1. ΚΟΝΤOΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
  1. ΚΡΟΜΥΔΑ –ΜΑΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ
  1. ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ
  1. ΜΑΥΡΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  1. ΜΠΑΜΠΑΚΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ)

 

Υποψήφιοι Τοπικοί Σύμβουλοι Βουλιαγμένης:

 

  1. ΔΟΞΑ ΜΙΧΑΕΛΑ
  1. ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  1. ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
  1. ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  1. ΣΚΟΥΛΑΞΕΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΛΙΑΝΑ)
  1. ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ (ΛΟΛΟΣ)