ΒΒΒ Πόλη για να ζεις: Σειρά σταυροδοσίας και εκλόγιμοι υποψήφιοι

Με κόκκινο και μπλε χρώμα σημειώνονται τα ονόματα των υποψηφίων που θα εκλεγούν στο νέο Δημοτικό Συμβούλιο, με βάση τα αποτελέσματα του πρώτου γύρου, αν η Πόλη για να ζεις αναδειχθεί πρώτη στον δεύτερο γύρο, την Κυριακή 25 Μαΐου.

Με μπλε χρώμα σημειώνονται όσοι εκλέγονται στην περίπτωση που η Πόλη για να Ζεις χάσει τις εκλογές την Κυριακή. Εννοείται ότι σε αυτήν την περίπτωση θα εκλεγεί σύμβουλος και ο επικεφαλής Γρηγόρης Κωνσταντέλλος, ο οποίος θα καταλάβει έδρα της Βούλας.

Σημειωτέον ότι η λίστα σταυροδοσίας που ακολουθεί δεν είναι οριστική, από την άποψη ότι λείπουν 3 εκλογικά τμήματα στα οποία κατατέθηκαν ενστάσεις και οι σταυροί των οποίων πρόκειται να οριστικοποιηθούν τις επόμενες ημέρες από το Πρωτοδικείο. Με αυτή την έννοια τα αποτελέσματα δεν είναι οριστικά, ούτε επίσημα.

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΑΡΗΣ:

752 ΒΑΔΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
559 ΜΠΡΑΪΜΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΟΚΡΑΤΗ
554 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
516 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
463 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
448 ΒΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
430 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
405 ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
387 ΣΦΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΣΗΦ
355 ΜΠΑΝΤΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
294 ΓΕΩΡΓΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
181 ΦΛΕΡΙΑΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΑΓΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
180 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
146 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
142 ΚΑΛΙΝΤΖΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
140 ΜΠΟΖΙΑΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
123 ΣΟΦΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
110 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ (ΖΩΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
106 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ
72 ΔΑΔΑ-ΠΑΠΑΔΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
60 ΣΕΜΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
54 ΑΥΡΙΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΟΥΛΑΣ:

745 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΛΑΤΩΝΑ
612 ΚΑΡΑΓΙΑΝ ΩΣΑΝΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΚΕΒΟΡΚ
593 ΒΑΜΒΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
580 ΨΑΛΛΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
484 ΤΣΙΡΙΓΩΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
470 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
445 ΚΑΓΕΩΡΓΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
436 ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
425 ΚΑΣΙΔΟΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
404 ΑΓΑΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
379 ΣΤΑΜΠΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
369 ΦΑΤΟΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΙΑΝ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
310 ΓΕΩΡΓΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
283 ΒΕΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
270 ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
264 ΝΙΤΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
230 ΧΑΝΔΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
227 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
225 ΦΩΤΑ ΟΛΓΑ του ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ
220 ΓΚΟΥΜΑ ΑΝΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ
213 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
209 ΓΚΟΛΦΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
207 ΣΦΗΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
204 ΑΡΓΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
187 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
169 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ
161 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΓΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
149 ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
141 ΚΟΝΤΟΜΗΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
140 ΡΑΠΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
137 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
132 ΛΙΜΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
124 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
96 ΣΠΑΓΑΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ
82 ΛΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΜΙΧΑΗΛ
65 ΔΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
49 ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
45 ΤΣΑΚΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

488 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
409 ΣΚΟΥΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
401 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
308 ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΠΑΝΤΑΖΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
208 ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΡΗΓΑ
87 ΔΗΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑΣ

Για τα Τοπικά Συμβούλια:

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΑΡΗΣ:

429 ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
310 ΤΣΟΛΟΜΥΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
304 ΑΣΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
289 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
240 ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
188 ΜΕΛΕΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΕΛΕΝΗ (ΕΛΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
166 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
157 ΚΑΖΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΑΜΥΝΤΑ
154 ΝΙΚΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
146 ΗΛΙΟΠΙΕΡΕΑΣ-ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ-ΔΗΜΟΥ
143 ΛΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
96 ΚΑΠΑΡΑΚΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΛΑΣ:

422 ΚΟΥΡΕΝΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
388 ΑΜΠΕΛΙΚΑΚΗ-ΠΕΡΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ) του ΙΩΑΝΝΗ
317 ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
316 ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
300 ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
292 ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
260 ΖΕΡΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
219 ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ-ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ (ΣΤΕΦΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
208 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
180 ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
160 ΜΠΟΛΤΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
147 ΚΙΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ:

310 ΛΕΝΤΗ-ΤΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΒΑΣΙΛΕΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
262 ΚΟΚΟΛΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
108 ΜΑΝΤΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ
99 ΔΗΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
85 ΛΙΑΝΟΣ ΦΑΙΔΩΝ-ΒΛΑΣΣΗΣ του ΝΙΚΗΤΑ
82 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΙΩΑΝΝΗ